תהליך בניית אתרים בנוי מכמה שלבים
החל משלב הכרות העסק ועד ההדכה הסופית לתפעול האתר

הכרות ומחקר

כשם שאין פרצופיהם שווים כך אין דעותיהן שוות, כך נאמר איפשהו. גם בעסקים, בשיווק ומכירות, לכל אחד יש את הצרכים והרצונות שלו. תמיד יהיה מי שיבנה לכם את האתר בתבנית אחידה ועל פי צורך אחיד לכום וזה יוזיל את העלויות אבל לא בטוח שיביא תוצאות. גם לא בטוח שתאהבו את מה שייצא. כדי להכיר טוב את צרכי העסק שלכם אנו נשב יחד ונלמד. נכיר ונאתר את הצרכים, נתכנן את מטרת האתר ולפי זה ניגש לביצוע מלאכת בניית האתר.

אפיון UX

לאחר שברור לנו מה העסק צריך, נתכנן גם את חווית הלקוח. מה אנו רוצים שהלקוח יעשה, מה אנו מצפים ממנו לבצע? לפי זה נתכנן את שלב העיצוב בהמשך וכן את שלב הבנייה. תכנון ux טוב, משתלם לנו בהמשך לאורך כל הדרך.

עיצוב האתר

לאחר שלב בירור צרכי העסק ולאחר שברור לנו איך תיראה חווית הלקוח, נוכל לגשת לשלב העיצוב. במידה ולעסק קיים לוגו, נשלח את הלוגו עם כל חומרי האתר לגרפיקאית כדי שתכין עבורנו סקיצהב לעיצוב. לאחר שיתקבל אישור הלקוח על הסקיצה הטובה נמשיך לשלב הפיתוח.

בניית האתר

יש לנו עיצוב מוכן הבנוי על אפיון צרכים וחווית ux וכעת מתחילים את הדבר האמיתי. החומרים ישלחו למפתח, בונה אתרים, לשם בניית האתר. הלקוח ראה ואישר כבר איך ייראה האתר בפועל. מה שנשאר זה לבצע את כל תכנית בקוד האתר ולהעלות את האתר לאוויר.

הדרכה והטמעה

זהו, האתר באוויר, התקבלו הערות על תיקונים פה ושם והכל לשביעות רצון הלקוח. הגיע הזמן לעבוד עם האתר ולהעלות תכנים. אל דאגה אתם לא לבד, אנו נדריך אתכם כיצד להשתמש באתר. ביחד נעלה את התכנים הראשונים, ביחד נעלה תמונות אם צריך ונלמד איך לתפעל את האתר. חשוב לציין שהאתר בנוי במערכת ידידותית פופולרית שקל להשתמש בה. האתר בנוי בתקני אבטחה מעולים עם דגש על ביצועים טובים ומהירים. לאתר מצורפת מערכת לניהול תוכן אליה תוכלו להעלות מאמרים או חדשות ולקיים קשר עם הגולשים באתר. ניתן להזמין גם חנות אינטרנטית ולמכור מוצרים לכל מקום שתרצו. בבדיקת צרכי העסק נבדוק גם את הצורך הזה. הצעות נוספות לאחר שהאתר באוויר: בניית דף פייסבוק, קידום אורגני בגוגל, קמפיין פרסום בפייסבוק או גוגל, בניית דפי נחיתה לקמפיינים ברשת.

צרו קשר וספרו על האתר שאתם רוצים להקים
ביחד נשתדל להגשים לכם את המטרות

סגירת תפריט